banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

jméno - diskuze

7 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
taky se vám zdá že když si něco přejejte je toho pak všude hodně? myslím tím mě se před pár lety zalíbilo jméno Matyáš a nikde jsem ho moc neslyšela a to mě snad ještě víc lákalo a malej se narodil loni a od té doby je těch Matyášků hodně a v mém okolií je to hnedle každý třetí a pak že se to jméno nebude nikomu líbit mi říkaly naši a ejhle.HIHI
jo,ja kdyz vybrala ella, tak nikde nic a ted s e s nima roztrhl pytel..kazdej nad ni uvazuje apod...ale otto nikdo nastesti zatim nedava
To máš jak Matěj...když jsme ho čekali a vymysleli to jméno,neznala jsem ani jednoho a nevěděla jsem,že se to tak moc dává.Pak jsem byla překvapená,jak je to jméno hodně používané.Asi je to tím,že to bylo naše první dítko a do té doby jsem to vůbec nijak nesledovala.Jak jsme čekali Jakuba,věděla jsem,že dáváme jméno,které má plno chlapečků kolem nás,ale to mě nijak neodradilo.Oba naši kluci mají jména,které jsou hodně dávaná,ale nevadí nám to,nám se to líbí a jim to pasuje.
jasně, vždycky jsem chtěla Terezku a pak byla každá druhá holčička Terezka, tak máme Marka
myslím, že je to jinak - prostě si po narození vlastního miminka začneme více všímat i těch ostatních dětí, které nás do té doby tak moc nezajímaly, a proto zjišťujeme, že je vlastně to naše oblíbené jméno časté
jj mám to úplně stejně - taky se mi zdálo, že dneska moc Filípků není - a od narození toho našeho, jich najednou je všude moc Je to asi úplně normální A Matyášek je taky moc kráásné jméno
Matyášek se mi líbil taky a je to tak jak píšeš,Filipů taky moc nebylo a teď je jich spouuuusta..
To je presny, taky jsme si mysleli, jak netradicni jmeno davame a ejhle...:))) Navic je spousta Mateju, takze hriste jsou plna Matysku S Beatkou se nam to asi nestane, typuji:)

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

55 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 69 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40