banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

jídlo x cvičení - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
holky nevíte některá, jaký je optimální denní příjem kJ v potravě, aby tělo fungovalo jak má, a zároveň bych s trochou cvičení dokázala hubnout?Mám jídlo ráda a nejsem pro hladovky, ale chtěla bych tomu cvičení pomoct tím, že budu jíst tak ať necvičím jen pro to, abych se najedla a mohla znova... Jinak se chlubím-už cvičím dva týdny-sice jsem měla přestávku, protože jsem se spálila na sluníčku, ale už mám po cvičení ten pocit uspokojení a ne únavycož je pro mě důležité, abych vydržela
To se prave vubec neda rict, je to strasne individualni, zalezi na tom, jak mas rychly metabolismus, jak cvicis, hybes se..nekdo hubne pri 7500kj, nekdo az kdyz snizi prijem na 4500kj..kazdopadne pod pet tisic na den uz je to dost prisna dieta, kdyz se pokusim to co nejvic zobecnit, jidelnicek na udrzeni vahjy by se mel u zeny pohybovat cca kolem osmi tisic na den, aniz bys hubla a pribirala (pokud budes ale hodne v pohybu, klidne se da i u tohohle prijmu hubnout), pokud chces hubnout a budes se dvakrat trikrat tydne hybat, a nekojis, mela bys jist asi tak kolem 6000 - 7000kJ na den, ale jak rikam, nekdo muze pri tomhle prijmu ztracet dve kila tydne, coz je moc a neni to dobre, nekdo bude hubnout sotva deset deka a muze se stat, ze nezhubnes vubec..ale klasicka redukcni dieta v nemocnici je stavena na sest tisic na den, u tohohle by mel hubnout kazdy, jen ruzne rychle. Diety pod pet tisic nedoporucuju, pokud anio, jen velice kratkodobe spis na procisteni, ale pri takhle nizkem prijmu telo prejde na usporny rezim a bude ztracet vic vodu a svaly, nez tuk, ten si bude branit. A jak prestanete hladovet, vsechno ulozi do zasob, kdyby zase prisel hlad.
@fireangel no mám půl roku po porodu, před těhu 65kg, nabrala jsem 18kg-ulítávala jsem na banánech, teď mám nahoře 5kg-jenže tukujsem jak rambo i v ramenou a ten tuk je rozložen tak nějak celkově všude...snažím se každý den udělat cca 60cviků na břicho a ma 15min na orbitreku-víc mi mimčo nedovolí.A jinak se moc nehýbu-pracuju na bakalářské práci,takže hodně času strávím vyhledáváním informací u pc.v srpnu chci jít na vacushape-dělali mi tam nějaký rozbor váhy-tak BMI mám 24,5, tuku 34,1%(prý do 30% ok), množství kosterního svalstva 25,7kg,...moc se v tom nevyznám, ale pochopila jsem, že svalů mám akorát, ale tuku mám navíc 10kg, což by odpovídalo mé váze než jsem nastoupila do práce... neznáš nějaké stránky, kde píšou, jaká potravina má kolik kj?na oplatce si to člověk přečte, ale když si dá rohlík se sýrem a rajčetem, můžu jen tipovat, kolik jsem snědla kj. jo a nějaké cviky na paže neznáš?nechci posilovat, jen zhodit ty tukové polštáře co plandají pod nimi
@kacka.v užitečné informace najdeš na stránkách STOBu jsou tam i tabulky
@kamila tak sem tam jukala, ale tabulky nenašla...jen možnost objednání brožurky...tu můžu doporučithttp://www.stob.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=36&Itemid=89
@kacka.v jo a nekojím, bohužel jsem kojila jen dva týdny

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40