banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

je to blbe, - diskuze

17 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
ale pro tu srandu...http://ona.idnes.cz/co-vite-o-sexu-otestujte-si-znalosti-v-silvestrovskem-kvizu-p58-/vztahy-sex.aspx?c=A111229_172649_styl_job
jsem si myslela, že to bude legračnější..tolik odborných výrazů, brr..
6 bodu...hm...mohlo to byt horsi
Honza má 6bodů a já mam 7bodů
Teda holky to je blbej test mám co dohánět též mi vyšlo,že jsem panna.No nevím kde se vzali ty 2 děti.
@Vratislav přiznej barvu, že je máte půjčené od sůsedů!
@helenice No tam mají jen jedno a to holku.A nidko jinej ve vesnici dva kluky nemá.Asi spadli z nebe.
@Vratislav tak jim půjčte vy na výměnný pobyt zase kluky. Třeba se polepší a pořídí si oni taky, aby nezáviděli
tak to já jsme v zádeli. dle toho testu jsme panna...
@helenice
11 bodů
@medox Čekala jsem, že zaboduješ
@soni mě trochu viděsilo že znám ten snowbaling

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

69 %
47 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici