
Pro tuto akci musíte být přihlášení
- Vlákna
- Času
- Líbí se mi
podle kalkulačky na internetu (nevím zda se jí může tak úplně věřit) mi vycházela ovulace na neděli 3.1.2015. Je pravda, že mě od rána pobolíval podbřišek. Poslední menstruace byla 20.12. a končila 25.12. Je hodně velká možnost těhotenství, když jsem měla s manželem nechráněný styk 1.1.2016 v noci (takže už možná 2.1.)? Antikoncepci jsem od porodu nepoužívala.
Děkuji za odpověď.
MUDr. Veronika Ťápalová
ano začátek MS byl 20.12. 2015.
Dnes je to 6. den po nechráněném styku, celý den mě pobolívá podbřišek, může to být uchcení spermie do vajíčka či nikoliv? A kdy by teoreticky od ovulace mohl být těhotenský test pozitivní? Vím, že nejlepší je ho udělat až po termínu očekávané MS. Některé testy však uvádějí možný pozitivní test 10. den od ovulace, ten s vysokou citlivostí (10mlU/ml), má cenu si ho ten 10. den udělat?
Děkuji za odpověď a hezký zbytek večera.
MUDr. Veronika Ťápalová
Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?
18 %
12 hlasů
0 %
0 hlasů
7 %
5 hlasů
57 %
38 hlasů
18 %
12 hlasů
Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků