banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Jak to bude ??? - diskuze

1 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Ahojte :)

chci se zeptat, v červnu 2010 nastoupila přítelkyně do práce (po škole), posledního ledna 2011 nastoupila na nemocenskou z důvodu rizikového těhotenství. Což mi vychází nějakých cca 210 dní odpracovaných. Zajímá mě jaké bude dostávat PPM a zda vůbec :(
Pokud ji stále trvá pracovní poměr tak bude, neschopenka za trvání pracovního poměru se do těch 270 dní počítá.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

24 %
24 hlasů

2 %
2 hlasy

13 %
13 hlasů

47 %
47 hlasů

15 %
15 hlasů

Celkem hlasovalo 101 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici