banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Jak na manela-vtípek - diskuze

7 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Manžel sleduje fotbal.Žena ho vyruší:"Můžeš opravit světlo na chodbě?Dlouho nesvítí.""Teď? Vypadá to snad jako bych měl na čele napsáno - Elektrikář?""A dveře u ledničky? Nedovírají.""Cože? Mám tam napsáno - pracovník Calexu?""Co aspoň opravit schody? Celé se hýbou, můžem se na nich zranit.""Jsem snad tesař s nápisem OBI?Mám toho dost.Jdu do hospody,tam bude klid."Za čas v něm začne hlodat svědomí a odchází.Vchází do domu -schody opravené,světlo funguje.Vezme si pivo z lednice - opravená.Přistoupí k ženě:"Teda jsi dobrá.Jak jsi vše udělala?""Já ne,seděla jsem venku a brečela. Okolo šel jeden kořen a ptal se proč pláču.Tak mu to povídám a on řekl,že to vše udělá,ale že buď se s ním vyspím nebo mu upeču buchty.""Jaké jsi upekla?""Mám snad na čele napsáno Dr.Oetker?"
Dokonaléééé
-znám to kapku jinak.
ten nemá chybu
Ten znám... je dobrej
@ Tak ten je super!

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40