banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Jak jsem byla za frajerku - diskuze

16 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Asi po sto letech jsem si dovolila nevzít podprsenku,oblékla jsem si krásné nové tričenko od manži k tomu jako stvořené (lehounké řasené)které maskuje mírnou povadlost mých vnad (důsledek třiatřiceti měsíců kojení)a vyrazila se všema klukama jen za roh do kauflandu pro zmrzlinové zásoby........jenže v kauflandu musel Tobis do vozíku aby neúřadoval v regálech a když spustil ten svůj šílený křik (nesouhlas s omezováním pohybu)zafungoval můj mateřský pud a ten srdcervoucí pláč způsobil spuštění mateřského mléka....takže po dvou minutách jsem měla krásné řasené mléčné..PRŮHLEDNÉ!!!!! nové tričko a všichni okolo mohli obdivovat mé zřetelně vztyčené bradavky....důsledek zimy u chlaďáků
ježíš, to je pěkná příhoda jj, s tímhle kojícím reflexem jsem si užila taky svoje
to je dobré
No jooo, ja ted slysim CIZI dite a zacnou me bolet prsa, jak se snazi vytvorit aspon kapku mlika. Ale uz to fakt nejde.Musel to byt boziii zazitek a pohled.
Pobavila jsi mě pěkněfrajerko
Tak ted jsi me rozesmala. Me to kojeni teprve ceka, ale o samovolnem spusteni mleka jako reflexu na rev ditete jsem tedy jeste neslysela. Zajimave.
@mihra No,já taky né.Ale už si dokážu vysvětlit-proč mi to mlíko furt stříkalo.To by mě nenapadlo,že to je reflex.Já jsem kvuli tomu přestala HOnzu kojit-protože to furt teklo a nemělo to kohoutek na zastavení.Ani jsem nemohla nikam jít,teklo to jak voda.
To jsi mě dostala.Super.
no tak to se povedlo
hááá,pěkná povídka,skoro jako do bakalářů :-)
chachacha,promin,ale tohle znam.nemohla jsem to pochopit,ale jakmile zacal alex brecet hlady,mliko jsem mela vsudea uz pri kojeni neteklo,ale silene strikalo a bylo to neco.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

18 %
5 hlasů

75 %
21 hlasů

7 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 28 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40