banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Jak donutit Pepu koupit rohliky - diskuze

14 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Vcera jsem potrebovala, aby Pepa koupil na ceste z nocni pecivo, protoze ve ctvrtek ma mistni jednota zavreno a kvuli rohlikam nebudu tahat cirkus autem do Tisnova. Tak aby nezapomnel, tak rikam: \"Bud koupis rohliky a bude houskovy knedlik s zampionovou omackou nebo nekoupis rohliky a budou celozrnne testoviny s jarni zeleninou.\"Koupil rohliky. Mel knedlik. Ale nicemu neuniknul, testoviny jsou dneska
Ty si mazanáA jak se tvářil???
Ty máš hodnou rodinu.Já nabídnout k obědu celozrné těstoviny se zeleninou,tak jedinej kdo to se mnou bude jíst je Jituška.Chlapi by zahájili hladovku a uvařili si něco jiného.
@Val.J35 my to tak stridame, jednou neco zdraveho se zeleninou kvulki me, pak nejaky ten knedl kvuli Pepovi a pak neco se spoustou brambor kvuli Marusce
@zajic U nás je bohužel spousta věcí co chutnají mě a Jitce(zeleninové saláty a pod)a chlapi to prostě do pusy nevezmou.
to jsi dobře vymyslela, až budu příště něco potřebovat, taky to budu muset nějak navléct
Jsi koumák!
To jsi ho vypekla.Nemá to s tebou jednoduché.Jakou už máš jarní zeleninu?
@Honafa pazitku, cibulku a redkve. Ale cibulka a redkvicky jsou ze zeleniny, nam na zahonu lezi jeste snih.
to bych taky mohla zkusit
ty jsi kruťas

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici