banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Jak často??? - diskuze

15 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj holky. Jsem tu zase po dlouhý době. Můj manža má ruku v gipsu a já si přijdu jak otrok domácnosti. ( což si občas přijdu i normálně.) Jak často si vyjdete s kamarádkama jen tak na pokec BEZ dětí? Já tak možná 1 do měsíce a a někdy ani to ne.Nějak se my kamarádky nemůžeme dohodnout na termínu, kdy můžeme všechny bez dětí. Jak to máte vy?
hmmmm tak já se bez dětí nedostanu za kamarádkamy sna d nikdy.....
Ani si nepamatuji, s jednou řešíme stále pracovní záležitosti, s druhou se míjíme ve dveřích kroužku s dětmi a když měla cestu do Brna spolužačka, dali jsme rychlý čaj na kroužku Ríši :-).
To by mi hráblo.Chodím jednou měsíčně s kámoškama do pizzerky.2 krát týdně cvičení.1 za 14 dní s kamarádkou kino.Když se mezi tím něco naskytne a manžel není na služebce v práci,vyrážím,malá věšitnou už spinká,takže nemám výčitky.
@petersim2 ....s manželem se snažíme jednou za měsíc či dva,pokud máme hlídáání.
Byla jsem v září a před tím už ani nepamatuji
Já jsem sama s kamarádkou už nebyla ani nepamatuju. Nepočítám sleziny s mimískama.
hm, ja nikdy. Ja si proste Marusku beru vsude s sebou, ona je takovy mazlik, tak to neva.
Jednou za měsíc s kámoškama na večeři, a jednou týdně chodím tančit a budu chodit ještě další den v týdnu na Zumbu. Občas něco navíc k tomu :) A když přijede hlídat babička, tak jdeme s manželem do kina a na véču...
chodím jednou měsíčně, občas častěji. Mám jen bezdětný kamarádky, ale i s nima je problém domluvit si termín. Ale každopádně už potřebuji chodit cvičit, takže budu z domu aspoň jednou týdně..
Sama teď vůbec.Když byla ještě hokejová sezona,tak jsem jezdila s kamarádkou do Třince.A zase asi začnu od září.S Petrem jezdíme na fotbal a pak si zajdem na pivko.S tím už je od soboty do srpna taky konec.Tak uvidíme,co teď.Samotnou bez něj mě to nijak netáhne.
Sami s manželem chodíme tak asi jednou týdně (kino,véča,nebo se jen courat)-od té doby co se Tobi večer nebudí,takže ho naložíme do postýlky,druhému nachystáme večeři a uloží ho hlídací teta.Bez manži tak jednou,dvakrát do měsíce (ve stejné sestavě)to už ukládá sám.Takže můžu vystřelit relativně brzo
vsichni jsou v praze a maj cas vecer,takze od otehotneni jeste ani jednou a je mi zatim jedno

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

56 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40