banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

já a telefon - diskuze

11 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
no sžila sem se s ním uplně senzačně,nadchnul mě dotykový mobil,ujistila mě v tom Tygří roidnka ,na vánoce to nevyšlo a tak ho mám letos k narozkám,je fakt dupráckej mám tam i 4 giga pamět takže bhudu fotit a poslouchat písničky,no sem s ním duležitá jak semimetrový h---o
no ty se máš
telefon ocenit nedokazu, zato prirovnani o 7m h. je boziii
.Mám telefon skoro 3 roky a neskutečně ho miluju. Nemám teda dokykáč, ale pokud bych na něm využila všechno, co nabízí... Je toho dost, já ho využívám jen na focení, na videa, na volání, na MMS a SMS a na hudbu cestou do práce a z práce a to točím jen 3 skladby pořád dokola, ale mám jich tam mnohem víc.
To máš paměť jak blázen.Já mám 2G a mám toho v telefonu hafo a paměť mám plnou tak z 1/5.Já jsem se svým dotykáčkem taky spokojená.
já ani nevím co můj telefon umí...
@moninif ted sem přišla na to,jak je vychytanej foták,je to jako didgitální foták kolik tam má funkci i rámečky no to je bomba,taky mu soukromně říkám mazlík,ale pšt
@Gigi asi se začnu víc zajímat o technické vymoženosti :-) Můj údajně má mp3, vždycky si říkám, že teda na to kuknu jestli fakt jo, ale zatím nebyl čas(telefon mám rok...) A foťák to taky má, ale tak vychytaný určitě není :-)
@Gigi asi se začnu víc zajímat o technické vymoženosti :-) Můj údajně má mp3, vždycky si říkám, že teda na to kuknu jestli fakt jo, ale zatím nebyl čas(telefon mám rok...) A foťák to taky má, ale nepoužívám ho...
šikulka.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

18 %
3 hlasy

82 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 17 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40