banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Hurá - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
U nás od rána pod mrakem a teď dokonce i prší.Já mám po těch vedrech takovou radost.Navíc je šance,že si trochu odpočinu a nebudu celý den honěná na hřiště,k rybníku a pod.
Jituš, krásný den
hezký den
U nás je taky pod mrakem.Pěkný den
ja na to cekam jak na spaseni, u nas sice po ranu taky pod mrakem, ale jestli vyleze Oskar,tak me odvezou, dva dny varuji pred bourkama a krupobitim a zatim ani kapka.Jinak ja s malym klidne vylezu do deste, ja tam naopak nelezu, kdyz je horko.Hezky odpocinkovy den preju

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
7 hlasů

79 %
33 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 42 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici