banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Horká středa - diskuze

10 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Dnešní počasí už začíná být opravdu letní, bylo dusno už od rána. Ráno jsem byla na zdravotním cvičení, ale zatím z něj nejsem moc nadšená, tak tam půjdu ještě jednou, abych se rozhodla, jestli mi to něco dá nebo ne. Pak do práce, kde bylo taky horko (ještě nám nenapustili chladící kapalinu do klimatizace) a cestou zpět jsem se zkusila v pár obchodech poohlédnout po kojící podprsence a jsem teda zklamaná, mám malý obvod a velká prsa (teď ještě větší) a najít něco je pro mě problém i obvykle, takže zatím to vypadá že využuju svoje sportoví podprsenky, které se mi teď nosí nejlíp a na kojení by měli jít použít taky. Jediné negativum je, že můj hrudník teď nevypadá moc hezky, protože samozřejmě ty sportovní tu těžkou váhu zase tolik nepodpírají:) No a na víkend už jsou ohlášené teploty nad 30, takže možná pojedeme nějakou vodu.
ja kdysi koupila na quelle podprsenku...prave kvuli uzkemu hrudniku a nalitejm prsou,jsem nikde jinde nesehnala..a co bylo fajn,jeste se do ni krasne dali davat vlozky....a na tech par mesicu byla levna,mela jsem hned 3...za cenu jedne drahe
@Liberte Tak přiznám se že za pořízení téhle byla spíš jěšitnost. Dost mi vadilo, že když jsem se na sebe v zrcadle podívala z profilu, ležela mi prsa skoro na břiše, takže jsem si chtěla koupit nějakou, která bude držet a podpírat, ale nebude tlačit. Doma a na sport mám sportovní podprsenky od Klimatexu, jsou taky moc pohodlné a myslím, že se budou hodit i na nalítá prsa, ale přece jen do práce pod oblečení to není ono, protože nic nepodpírají:)
já ty vedra nemusím ani netěhotná, mně by stačilo 24 ;-D, ale zatím se to dá.Užijte si vodu a prosím tě kojící podprdu ještě neřeš, stačí to až po porodu, prsa se ti ještě zvětší a hlavně po porodu, až se nalejou... to teprve něco uvidíš ;-DDD, připadala jsem si jak dojná kráva, hrůůůůza, jinak, já nesnesla v těhotenství a při kojení vůbec kostice, nosila jsem a nosím sportovní poprsenky od tchiba, docela i drží, při kojení podprdu vyhrnu. Teď už mám tedy prsa zas vydojená, takže nosím i kosticovou podprdu, ale to je zas problém, protože mám levý prso po kojení o číslo menší než pravéjinak hezký podprsenky jsou od firmy mammae, jednu mám, ale nosila jsem ji jen sporadicky mezi lidi :-D
@Myšice jo no, chtěla jsem zabít dvě mouchy jednou ranou a koupit si větší a zároveň kojící, zatím jsem z původní 75/G na 80/H tak se děsím, kam až do vyleze a jak to bude vypadat po kojení:))
@uk kojící fakt nekupuj, je brzy, to ti řekne každej, vyhozený peníze...hele po prvním těhu to šlo, žádnej zázrak, ale dobrý, teď po druhým je to k pláči. Já tedy na75 Hčkách končila, ale z původních 70 D, to byl taky mazec, druhý, třetí den po porodu se nestačíš divit ;-DD
@Myšice Tak nakonec mám kojící, ale to spíš proto, že v tak velké velikosti, jakou potřebuju a bez kostic jinou neměli:)Ověřené obchody se spodním prádlem zklamaly (například M&S má docela dobrou nabídku i na velké košíčky a malé obvody, ale jen do G), takže jsem skončila ve specializovém:)
@uk tak pak dej vědět, jestli ji jako kojící využiješ ;-), třeba budeš mít štěstí a jo, ale spíš bych tipovala, že ne, ale to neva, pod oblečením není vidět, že je kojící, hele já mám po dvou kojeních prsa na břiše taky a nepomůže nic, páč mám každý jinak velký, což nějak nejde vybalancovat ;-DDD, hlavně je průser, že když mám plavky, tak sice, když stojím, vypadám docela ok, páč jsou s vycpávkami a na jednom prsu jsem vycpávku vyndala... ale když jsem si lehla na bok, tak mi z podprsenky prsa vypadla
Opatruj se v těch vedrech.
@tygřímáma Díky. Mě ty vedra spíš ještě naučí trpělivosti, dřív jsem nesnášela pocit, že jsem zpocená (pot na obličeji apod.), pak jsem začala sportovat, tak jsem si na to zvykla a teď ještě s tím těhotenstvím je to skoro permanentní stav po celý den a, světě div se, já nešílím:))
@uk Tak to klobouk dolů

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

56 %
40 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 72 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40