banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Holky tak nevím.Ten čtvrtý zavinovací určitě ne.To se k té h... - diskuze

0 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Holky tak nevím.Ten čtvrtý zavinovací určitě ne.To se k té halence nehodí.Dvojka se mi moc líbí,ale je 90 cm dlouhý,takže ho budu mít po kolena,protože mám krátké nohy,takže bych si asi připadala jak v županu.Ten první světlej je parádní,ale pro mně je světlá nepraktická.Maminky s dětmi o tom vědí své.Hned jsem vždycky špinavá.Asi to vyhraje ten třetí.Vypadá společensky a klidně ho můžu nosit i potom.Třeba na Jaře místo bundy.A k tý halence půjde krásně.Kalhoty si koupím asi šedý nebo něco tak,abych nebyla moc tmavá kdybych si koupila černý.Boty budou bílý

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

18 %
8 hlasů

77 %
34 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 44 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici