banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Holky dotaz, Frantík je teď dva dny pořád unavený, teplotu n... - diskuze

12 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Holky dotaz, Frantík je teď dva dny pořád unavený, teplotu nemá, ale pořád si žmoulá oči, hodně spí přes den(v noci se budí jako vždy :-)) a vzbudí se a ospalé oči má pořád. Nevím, jesti na něj něco leze, ale teplotu nemá, tak jestli zuby? Díky za tipy.
Ahojky, chtěla jsem se zeptat, co se z toho nakonec vyklubalo, protože malá má úplně stejné příznaky. V noci pořád stejný, ale přes den je pořád unavená, teplotu nemá, jí pořád dobře. Ale je prostě nějaká jiná. Furt si cpe šíleným způsobem všechno do pusy, tak si taky myslím, že to budou zuby. Má to už 5 dní, tak si říkám, že kdyby to byla nemoc, tak už bych to věděla. Prý než nemoc propukne, trvá to 3-4 dny. Ale nateklý dásně nemá??? Díky
@Mis ahoj, tak nakonec to bylo k zubům, druhý den mu ta dáseň zepředu jakoby zčervenala, a byly vidět ty bílé zoubky jak v ní prosvítají, ale nateklé to nebylo a nakonec se v sobotu, tedy 6. den vyklubal první zub, za týden v sobotu druhý :-) Tak ať to není nemoc, ale zoubky!!
Jani, tak jak je po večeru Frantíkovi? Držíme palce. Ale Kubovi se při každém zubu co mu vyrostl spustila rýma a pokašlává a taky trochu kejchá. Můžou to být i ty zuby. Teď jak nám roste ten druhý horní tak to má zase, ale teplotu nemá, takže čípek zatím nedávám.
@VVeselka no teplotu má trochu zvýšenou, večer jsem mu čípek dala, teď asi taky má, má celou horkou hlavičku, ale ráno po probuzení teplotu neměl. Ale téměř celé ranní kojení mi už vyblinkal, tak nevím, občas kejchá, mme si oči. Zrušila jsem dnes pro jistotu plavání. Tak uvidíme, jestli se z toho vyvrbí ty zuby. Na druhou stranu dnes v noci docela spal, jen 3 probuzení z toho 1 kojení. Takže dobrý a vstával v 6. Teda nejde pak ještě spinkat do 9 jako Kubík, to by byla bomba. :-)
držím palečky at je to pouze tou změnou počasí
@Beyonce díky moc, je mi ho líto, jak je hotovej, ale musím se zocelit, děti holt jsou nemocný a matky to musej přežít.
@Myšice přesně tak, nesmíme být moc úzkostlivé, nebo se z toho zblázníme...
tak začal kejchat, asi to bude rýma, já jí taky mám, asi ta prudká změna počasí. Holky mám mu dát preventivně na noc paralenovej čípek, i když nemá zatím teplotu?
@Myšice Preventivně bych nedávala, až kdyby byl něják umrčenej, tak působí i proti bolesti. Může to být i tou změnou počasí.
@Ady.S to právě docela je, chvíli si hraje a pak pořvává, nevydrží si dýl hrát, mne si ty očka. Ještě nebyl nemocnej, tak jsem z toho nervózní.
@Myšice Já se léky snažím dávat až na noc, aby jsme se tak něják vyspali oba, teď když dáš léky tak stejné můžeš dát až za 6 hodin a nebo jiné(nurofen) za 4hodiny. Snad to z toho vyspí a zítra bude OK.
@Ady.S díky, dám až na noc, snad se z toho vyspí, mně bylo taky včera blbě a přešlo mě to po jednom paralenu. Byl to fakt teplotní skok, navíc jsme měli v sobotu křtiny, foukalo, no uvidíme, děkuji.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

55 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 69 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40