banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Holčičí den - diskuze

1 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Já jsem byla se Zuzi na logu.Šly jsme hned ráno v 9 at mužem pochodit obchody ještě před doktorkou.ZAšly jsme do drogérky,hraček,jiných hraček,do jiné drogérky,do potravin,do pekárny atd.Nakonec jsme měli 10 minut čas,tak jsme seděly na zastávce a Zuzka jedla kobižek.Kolem ní loudili holubi a ona jím ho házela potvora.Tak jsem si vzpoměla jak měl HOnza asi 3 roky a já jsem tam s ním taky seděla a on taky jedl koblih a těm holubum ho házel.Jenže on potvor jeden- toho holuba chytil a chtěl mi ho dát,že si ho vememe domu.Holub mával křídly já řvala at ho pustí,lidi se smáli.No jo-to je celý Honza.
Historie se opakujeJa se kolikrat divam na Honzika, kdyz neco dela nebo rika a v tu chvili si vzpomenu na situaci, kdy uplne to same udelala Anicka. Jinak si, holky, hezky uzijte den

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

0 %
0 hlasů

100 %
4 hlasy

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 4 unikátní návštěvníci

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40