banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

hezký pozdní večer kočky moje, tak já jsem dopoledne uvařila... - diskuze

1 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
hezký pozdní večer kočky moje, tak já jsem dopoledne uvařila a odpo jsme měli Tomáška, tetka jela na masáž. děti řádily na zahrádce. pak Danča dorazila, pokecaly jsme, udělali jsme si buchtičky s krémem a odjížděli, bylo 19:45. a já měla na 20h kosmetiku. teď půjdu ještě zapnout pračku a potřebuju si objednat kosmetiku od Atoku, už si nemám co dávat na obličej
Máte každý den plný aktivit

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

69 %
47 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici