banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

hezký pozdní večer holky moje, tak já jsem dopoledne uvařila... - diskuze

1 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
hezký pozdní večer holky moje, tak já jsem dopoledne uvařila, zapla pračku. a odpoledne jsem měla kontrolu na endokrinologii, pak do lékárny, na náměstí vyměnit Nikči šustky za větší, aby jí přece jen vydržely na celou zimu, potom na preventivku na gyndu a nakonec na nákup, to všechno s malou. doma jsem se jen nachystala a na 19h jsem jela na zumbu. večer jsem objednala malé kostýmek a lampióny na Halloween a poslala přihlášku do školky, malá začne chodit od ledna... dobrou noc
Pěkný den

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

57 %
42 hlasů

16 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 74 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40