banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

hezké, u nás už oblačné, odpoledne, tak my jsme se dopoledne... - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
hezké, u nás už oblačné, odpoledne, tak my jsme se dopoledne nenudili. šla jsem otevřít PPLákovi a Rossi proklouzl a jen ohnivá čára za ním (má tady nějakou hárající fenu), volala jsem, pískala, ale nebylo ho. tak jsme se ho vydali hledat, já s malou pěšky a potkaly jsme Jiřku s klukama, a ti ho jeli hledat autem. našly jsme ho u rybníka pod barákama. dostal nařezáno a rychle domů vařit. jinak uf, Nikinka po obědě usnula. tak já se už sbírám a jdu upéct štrůdl, než se vzbudí. kolem 17h dorazí tatínek z práce a přijdou Jiřka i s Pepou a klukama, děti si vyhrají na zahrádce, ugrilujeme si a pokecáme. tak hezký zbytek dne kočky moje
Tada taky bych si dala něco na grilu
Hlavně že jste Rossiho našli
Taky bych grilovala.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

22 %
26 hlasů

2 %
2 hlasy

14 %
16 hlasů

46 %
54 hlasů

16 %
19 hlasů

Celkem hlasovalo 117 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici