banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

grrrrrrrrr - diskuze

26 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Já ho fakt už zabiju máte taky doma chlapa který má na všechno čas a baba pak lítá jak debil a všechno za něj vyřizuje.
ano,přesně to mám doma... a pak ještě poslouchám,že jsem to udělala blbě :-(
@lucie73 Tak to mě zase nedělá,to bych ho asi fakt přizabila
U nás jsem já takový machr. Manžel teda za mě nic nevyřizuje, ale všechno honím na poslední chvilku.
@ No vidíš a to je ono ty si to uděláš pak sama
naštěstí néé, úf
Naštěstí né.
Tak obcas na neco zapomeneme, ale u nas to neni tak, ze ja bych litala, ja na to v pohode zapomenu taky. Treba celej leden jsme jezdili s proslou technickou.Uplnej expert je na tohle muj sef. Uz jsem parkrat jela za nej nekam prednaset, pac on si to proste nepromyslel a mel byt na dvou mistech zaraz.
Nemám. Vašek si dělá sám účetnictví, přiznání dělám nám oboum. Já žádné složenky nemám a o svoje záležitosti s úřady se staráme každý zvlášť. Jen co se týká Adama, tak vyřizuji já, mám na to víc času. Spíš co se zvelebování domácnosti a domu týká, tak na to má času dost a pak to dělá nahonem.
Naštěstí ne. Docela tyhle věci hlídáme a já třeba jen připomínám, rozhodně za něj nic nevyřizuji.
Jak kdy, pokud uzná sám že je to důležité, udělá to. Pokud uzná že je to blbost, neřeší to. Bohužel jeho priority, moje priority, zákon a všechny povinnosti nejsou úplně ve stejným pořadí, takže to co on považuje za důležité je pro mě nepotřebné a to co je jemu šumák má většinou v zákoně kličku že to musí udělat a proto občas vyletím jak čert a plně tě chápu
@luciasek84 Jsou prostě z marzu
@Voraba Tak tak

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

0 %
0 hlasů

100 %
6 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 6 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40