banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Gay seriály - diskuze

14 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Máte rády seriály/filmy s touto tématikou?
Celkem hezky humorný je seriál Will a Grace. Tam je homosexuální hodně.
obdivuji vás všechny, jaké jste odbornice v oblasti seriálů, neznám ani jeden, fakt nemám čas na vysedávání před televizí , takže jsem naprostý laik, televize pro mě začíná existovat až večer, kdy u ní žehlím, něco zašívám nebo pletu
@Humpolec Já nikdy nevysedávám u TV, poněvadž tyto seriály v tývce ani nedávaj
joj, mi kdysi kamarádka lesbička dala dvd s nějakým seriálem, už teď nevím proč..každopádně to bylo něco jako beverly hill akorát tam byly holky s holkama a kluci s klukama..myslím, že jsem nedokoukala ani jeden díl
Já viděla jen Philadelphii, ta je . A taky Plnou parou vzad, to je supr komedie.
Nevím,zda si ten název pamatuju dobře,ale Zkrocená hora????Ten se mi moc líbil
Švédská trojka, tu si vybavuji, Philadephii jsem prořvala, Klec bláznů i amer. remake Ptačí klec byla fajne filmík. A z české tuším matně, že je to ona, Mandragory se mi chtělo z některých scén zvracet.
@helenice Helen, myslíš toto: http://www.csfd.cz/film/174077-mandragora/?text=45027 ?
@Aknah toto je ono: http://www.csfd.cz/film/24715-mandragora/
@helenice Viděla jsem několikrát a ten konec mi pokaždé slušně zahýbal žaludkem
@Aknah nene, to bylo o chlapci, kterého doba a život na ulici donutili k prostituci a drogám. Odehrávalo se to pár let po revoluci. Mělo to v názvu něco jako \"Mandragora\", nebo tak nějak, už si to přesně nevybavím.
@helenice Na tom filmu jsem dokonce byla v kině. Bylo to o klukovi, co bydlel v UL a já jsem z UL. Film se mi moc líbil. Ten kluk byl také neherec a opět z UL.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

0 %
0 hlasů

100 %
6 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 6 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40