banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Filípek 3+8m =o) - diskuze

10 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Musím se vám pochlubit taky s naším Fífím,po dlouhé době..Na jaře jsme koupili pro Fifi kolo. Protože je velkej, tak jsme zvolili kolo trošku větší než to úplně maléNedávali jsme přídavná kolečka, jenže rovnováhu neudržel,tak asi po deseti projížďkách na kole,jsme mu je pořídili,protože z toho neměl žádný zážitek a akorát se vztekal a my za ní lítali a drželi ho..Jak jsme ho drželi,padal okamžitě.No a tak jezdil stále s kolečkama...Až před 14 dny, v sobotu, tu kolem baráku dračil a byli tu ještě dva stejně velcí kluci jako je fífí s kolama a řádili a mě napadlo,ho zkusit navnadit , že tedy kluci nemají též kolečka (i když je jim oběma kolem 5 ti let) takže je sundáme a že to zkusí bez nich taky.Tak Fífí souhlasil,tak jsme je sundali a zkoušel jezdit bez nich, padal vztekal se, nadával, ale jel asi 10-krát s okamžitým pádem a najednou ujel 5 m, to bylo radosti, najednou to pochopil, co se po něm chce začal dračit bez koleček..Ještě v sobotu se naučil zatáčet a brzdit, v neděli se naučil rozjíždět bez pomoci a v pondělí už si začal na šlapkách stoupat a \"přeskakovat\" klacíky a kanál,jakoby zvedá trošinku to kolečko, a postupně se zdokonaloval a zdokonaluje, už zvládne i jet po chodníku,ze začátku měl blbej pocit z toho, že je ten chodník ouzkej a byl nervozní,že sjede a kličkoval a dnes už jezdí jak mazák, šlape do kopce, rozjíždí se v kopci,sjíždí z kopce,přibržďuje si , no prostě fakt super!!!Je krásné vidět každým dnem ten pokrok!!!!je ohromnej šikula!!!Tak jen tolik od nás, aby jste si nemysleli,že se u nás nic neděje,když nepíšu!!!!!Páááááááá kamarádky!!!!Ještě jdu psát o nočním čůrání!!!!Ahojky
Teda ten je šikovnej!!! Gratuluju.
Heli, to je fakt šikulka
Supeeeer
No já koukala jak blázen že nemá přídavná kolečka.My si ještě počkáme
No ten je šikovnej Jen tak dál
Gratulace od Tygrů letí do Rotavy
Šikovnej
tak to gratuluju, je to velkej šikulka

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

24 %
16 hlasů

71 %
47 hlasů

5 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici