banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Fakt to leti - diskuze

1 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Mne je to az lito, jak to utika.

Jak pises, ze Misovi chybi decka, ja to taky trosku pozorovala. Navic Anicka je letni, takze MC bylo dost zavrene, oni pres prazdniny vzdycky malujou. Navstevy jsme moc zvat nemohli. Nastesti bylo krasne, tak jsme hodne jezdili na koupak.
Taky mame stesti, ze Anicka je tezkej pohodak, takze ruzna cviceni a hudebky obrazi s nami. Navstevy jinych decek vita, ona se smeje, jak tu pisti
Mně je to obzvlášť líto, protože na třetí dítko už nemám odvahu a prostor.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

18 %
3 hlasy

82 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 17 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40