banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

dudlík sebrán definitivně - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
já už se o to pokouším tedy pár mesicu..ale vždy sem vyměkla když v noci řval víc jak hodinu..ale už doma není ani jeden dudel- a tak sme bez dudlíku!!!!!!!!!!!!!!!!!! usinani v pohode, v noci jeste pofnukaa ze ho hleda.ale zadna histerie uz.. a odpoleni spanek taky pohoda-jen tedy chodil spat sám, a ted rika- nemam dudlik,musi byt pohadka:D takže čteme i odpo i večer:o)a teď jsou na řadě plíny:o) pač mě příjde že tam čurá občas jen tak, že ví že tu plínu má.pač zavolat si umí, a sucha je taky občas:o))
Áda je bez dudlíka 14dní, už si na něj ani nevzpomene a spí mnohem klidněji
@jana1260 náš malej taky spí klidněji bez dudla, je bez něj tak tři týdny, ale jak v noci nic neztrácí tak se nebudí...
@jana1260 no sem na nej zvedava treba za mesic..zda bude furt fnukat:d

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

15 %
6 hlasů

80 %
32 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 40 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici