banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Držíte se jedné značky? - diskuze

36 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Kupujete stále stejnou značku sprcháče,zubní pasty,šamponu a jiných věcí?Já jsem viděla v televizi diskuzi,kde tvrdili,že se nemá zůstávat u stejné značky.Já to tak dělám,ale proto,že chci vyzkoušet nové výrobky,které přicházejí na trh.Něco mi vyhovuje,něco už nikdy nekoupím.A co vy?
Já jak co. Ale většinou se asi značky víceméně držím. Šampony mám oblíbené dvě značky a ty střídám. U řasenek se bojím, natékají mi oči. Krém, na to jsem lempl, takže budu seschlá a vrásčitá, ale mám citlivou pleť, takže mám taky pár osvědčených a moc nezkoušim. Leda na doporučení. Intim gel mám jeden oblíbený, ale teď jsem dostala jiný, tak uvidíme. Sprcháče střídám, ale taky favorizuji. Zubní pasty střídám..
ja po casestridam,ale tak,ze se vratim ke znaccepred tim..proste menim za rok 2 az 3 znacky...stale dokola
já jak kdy - většinou kupuji,co vím, že mi vyhovuje, občas něco novýho, ale většinou se pak stejně vrátím k tomu svýmu.ale kartáček (curaprox) už nikdy nezměním. a ani toaleťák, mám svůj nejoblíbenější, občas ho nahradím jiným konkrétním jemu dost podobným, když ho mají v albertu ve slevě, ale pak mě to mrzí
Jak u čeho. Většinou to mám tak, že si oblíbím nějaku značku a oni jí pak přestanou vyrábět, tak hledám něco jiného. Nebo mi přestane vyhovovat. Takže bych řekla, že celkem asi výrobky střídám. Šampon třeba střídat musím, protože když dlouho používám jednu značku, tak přestane být tak účinná. Prostě se mi pak častěji mastí vlasy. Tak střídám několik značek dokola. Sprchový gel nosí ježíšek a to v různých značkách, takže taky střídám.
Jak co, třeba stíny, tužku na oči atd... jedu ve stejné značce už dlouho Sprcháče moc neměním, pastu a ústní vodu ano . Parfém taky stejný x let .Intimák vůbec ne, to bych zašla
Nedržím.Dokonce mě kdysi holička říkala, že se šampon má co cca čtvrt roku měnit. A zubař mě říkal, že nedoporučuje čištění zubů jen jednou pastou. Jako třeba spotřebovat tubu a pak používat jinou, ale normálně to ob den střídat.A prý ani používání jednoho a toho samého krému pokožce nesvědčí.
U vetsiny veci drzim. Sampony obcas menim. Vzdy, kdyz se mi zda, ze uz na nej moje vlasy prestavaji reagovat.
zubní pastu mám pokaždé jinou,šampon mám nejradši proti lupům,jinak mi totiž sněží z hlavy ale já většinou značky měním ráda. Mám celkově ráda změnu ...ve všem-jen u manželů jsem jedné značce věrná
@lucie73 Manželé by se prý ani moc často střídat neměli
@tygřímáma ...no a když mi přestane vonět ?????????
@lucie73 nebo koupíš novou voňavku..
@lucie73 Tak to je pádný důvod k výměně

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

57 %
42 hlasů

16 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 74 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40