banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Druhé těhotenství - diskuze

1 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Dobrý den,potřeboval bych poradit.První dítě jsem porodila 19.10.2008,pak jsem byla na tříleté mateřské.5.10.2012 jsem si našla novou práci na dobu určitou která mě končí 31.3.2012.plánujeme druhé mimi z umělého oplodnění kdy bych měla 19.3. jít na transfér ket a zároven mít neschopenku.Jak to vypadá potom kdybych byla těhotná kdo by mě platil neschopenku a mám nárok na mateřskou dovolenou?Děkuji předem za odpověd Dáša
Neschopenku by ti platila normálně OSSZ podle sídla zaměstnavatele a na mateřskou by si nárok neměla.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
7 hlasů

79 %
33 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 42 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici