banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Dobré ráno.U nás je po ránu pěkná hustá mlha.Mě se visí prád... - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Dobré ráno.U nás je po ránu pěkná hustá mlha.Mě se visí prádlo na balkoně ze včera tak snad sluníčko vyleze.Ještě se chystám přeprat i nějaké věci.Uvařeno je ze včera,takže jen pomyju to co se posbíralo z večeře.A jinak budeme si hrát a koukat na pohádky.Maty už skoro nekucká,Tobi je už na tom taky líp.Pěkný pátek a i nadcházející sluníčkový víkend
Hezký pátek, Zuzko.
krásný pátek
tak že by už bylo dobře? pěkný den
tak snad už bude líp, hezký den
Krásné dny plné

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

24 %
23 hlasů

1 %
1 hlas

12 %
11 hlasů

48 %
46 hlasů

15 %
14 hlasů

Celkem hlasovalo 95 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici