banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Dobré ráno.Tak sestřička mi odjela včera odpoledne.Bylo to f... - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Dobré ráno.Tak sestřička mi odjela včera odpoledne.Bylo to fajn.Tobiho očičko je zase lepší a no Matymu jsem změnila mast a mažu mu to teď mastí co měl Tobi na to vlčí zrno a zdá se mi to taky lepší.Ještě,že ve čtvrtek půjdme do očního.Ven nechodíme tak snad ty jejich očička budou jen a jen lepší.Jinak dneska poklidit,vysát,vytřít,a něco uvařit na oběd.Pěkný den holky.
pěkný denm Zuzko
Hezkou sobotu, Zuzko.
Hezký den, Zuzko.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

23 %
26 hlasů

2 %
2 hlasy

13 %
15 hlasů

47 %
53 hlasů

15 %
17 hlasů

Celkem hlasovalo 113 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici