banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Dobré ráno.My už jsme vzhůru.Já mám kafe a kluci si pijou to... - diskuze

7 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Dobré ráno.My už jsme vzhůru.Já mám kafe a kluci si pijou to své mlíčko.A co dneska? poklizeno je,musím zapnout pračku,a něco vymyslet na oběd.Taky musím zajít zaplatit do školky zálohu.A odpoledne půjdeme zase ven.Tak si užijte dnešní poslední prázdninový den.
krásný pátek
pěkný den
My si ho užijeme tedy doma. Pěkný den.
My si ho užijeme tedy doma. Pěkný den.
@zanlena My už asi taky,začalo poprchávat
krásný den
krásný den Zuzi

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

16 %
6 hlasů

79 %
30 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 38 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici