banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Dobré ráno. Dnes budíček už v šest, Filip vyráží na celodenn... - diskuze

10 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Dobré ráno. Dnes budíček už v šest, Filip vyráží na celodenní výlet do povrchových dolů. Tak musejí vyjet dříve. Andy ještě chrupká, já tu sotva na to vidim a Filip do sebe souká grilovaný buchty Dnes si splním své předsevzetí a jedu na gyndu. Doufám, že tam nebude 40 ženskejch, to bych to musela vzdát - nestihla bych školku . Dopít a v naprostém klidu se přichystat na odjezd. Odpoledne vidím na vysavač a pak knížku....dnes polopracovně
Přeju pěkný den a prázdnou čekárnu
Pěkný den. Doufám, že je na ženským prázdno.
Hezký den a ať to u doktora klapne.
Dobré pořízení na gyndě a prima rande s vysavačem
pěkný den a jen samé dobré pořízení na gyndě
krásný den a dobré pořízení na gynekologii
pohodový den
Příjemný den.
hezký dem
pěkný den

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
8 hlasů

77 %
36 hlasů

6 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 47 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici