banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Dobré ráno, tak já už jsem vzhůru od šesti, ale znáte to - n... - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Dobré ráno, tak já už jsem vzhůru od šesti, ale znáte to - nejdřív práce potom zábava. :)) Dneska dodělám pár restíků na počítači, pak si udělám přípravu na aj na zítra. Pak potřebuju skočit na poštu, do knihovny a do krámu. V 11 přijde na angličtinu Gábina. Pak si dám oběd a pojedu učit kurz. Cestou z kurzu vyzvednu děti. Odpo bychom měli dozdobit cukroví. Večer mě pak čeká ještě hodina angličtiny. Hezké pondělí, holky.
pěkný den
Nadi hezký den.
Vidíš, taky bych měla zajít do knihovny. Díky za připomenutí. Nadi, měj krásný den
pěkný den Nadi
Pěkný den Nadi

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
8 hlasů

77 %
36 hlasů

6 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 47 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici