banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Dobré ráno, my se s Petříkem vydáme procházkou pro pečivo a... - diskuze

6 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Dobré ráno, my se s Petříkem vydáme procházkou pro pečivo a vyměnit punčocháče, snad nám je vymění. Vařit nemusím mám navařeno ze včerejška a tak sobota bude pracovní. Potřebuji utřít prach, trochu to tady porovnat a asi se vrhnu na třídění Petříkovýho oblečení, abych viděla co je potřeba koupit a zaměstnám i pračku. Přeji hezký den.
Len, krásný den. taky se chystám na to třídění, jaksi sem se k tomu včera nedokopala
@ivulisek No já to budu muset zvládnout dnes, protože v následujících 14 dnech nebo 3 týdnech asi nebude kdy.
krásný den Leni
Hezký den Leni
Pěkný den ať jde práce od ruky
Leni, krásnou sobotu.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
28 hlasů

4 %
6 hlasů

15 %
21 hlasů

45 %
62 hlasů

16 %
22 hlasů

Celkem hlasovalo 139 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici