banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Dobré ráno - diskuze

9 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Dnes po dlouhé době ráno fakt ráno.Moje děti by nevstávali,ale mají poviností tak museli.Pak mě klasický rozuřila Gabka jaký bordel tu zas nechala.Dnes nepujde ven a bude uklízet.Už to překročilo i moji velmi toleratní mez.Chtěla jsem se vrhnout do víru velkoměsta a jít někam nakupovat dárky,ale zima a sníh mě odradili.Taky se nám z toho smogu udělal sníh jak v Plzni.Už mám i uvařené a už jsme toho i polovinu snědli na večeři.
hezký den
Hezký den
pěkný den
Přeji pěkný den.
Krásný den
A my chtěli být s tím sněhem jedineční :))) Hezký den, Gábi.
Gábinko, přeju pohodový den
u vás už je sníh? u nás mlha a inverze
Gábi,přeju fajn den

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

55 %
39 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40