banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Dobré ráno, dnes mě čeká práce na počítači - tím budu muset... - diskuze

8 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Dobré ráno, dnes mě čeká práce na počítači - tím budu muset začít. Pak zadělám na knedlík. V půl jedenácté přijde student na hodinu angličtiny. Pak dodělám oběd. Odpoledne jsme měli jít ke kamarádce na dvorek si pohrát, ale vzhledem k počasí to moc nevidím. Nerada bych, aby děti na pískovišti prostydly - přeci jen se nám dovolená blíží. A od šesti do devíti budu zase učit. Pokud tedy nikdo neodpadne, což je vždy nejisté. No a mám rozečtenou knihu, takže bych ráda přes den aspoň chvíli četla.Hezký den.
krásný den
Kurnik Nadi,že bývaš tak daleko,taky bych chodila k tebe na anglinu.Zdravím celú rodinku
Krásné pondělí přejeme do Plzně
Hezky den, at se ti vse dari
Pěkný den Nadi, a kdy jedete na tu dovču a kam?
@Zuzbr 3. června do Bulharska
@nadule1 tak to je paráda
Dobré ránko, ranní ptáče! Přeju hezký den

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

57 %
42 hlasů

16 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 74 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40