banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Dneska jen vyluxuju a umyju sebe očista dočista. Je potřeba... - diskuze

7 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Dneska jen vyluxuju a umyju sebe očista dočista. Je potřeba na ty svátky vypadat, ne?:) Pak si zalezu k plotně a začneme připravovat na zítra, protože u nás se na štědrý den rozhodně nepracuje, maximálně se obalují řízečky. No moooc se těším. Protože o svátcích zapnu počítač jen vyloženě svátečně, přeji vám všem s celou rodinou šťastné a veselé, hodně lásky a dětem ať ty očička svítí štěstím po celý další rok Mám vás ráda, holky moje
Luci taky vám přeju moc krásné vánoce (jsem ráda, že pohled nakonec dorazil)
Krásné vánoce celé Tvé rodince
ja si je obalim asi dneska a pak je schovam a zitra osmazim
hezký den
pěkný den
Tak si Lucko, ten sváteční víkend hezky užijte..
Lucko přeji ještě jednou šťastné a veselé vánoční svátky.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

9 %
6 hlasů

54 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 70 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40