banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Další návrh celostátního srazu - diskuze

8 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Tady je povídání,ještě se mi nepodařilo najít správný odkaz na ubytování.Byla jsem tam jednou z prací přes noc,ubytování v pensionu,kde je mařížská dílna,kde si lze namalovat hrneček nebo cokoli,byli tam i koně, pro nás urožnili selátko, v okolí je nespočet krásných míst.Zajímavostí i pro děti,budu hledat a snad to najdu,nevím jaké byly cenyhttp://www.detskestranky.cz/clanek/672-slavonice_mariz_jsou_lepsi_nez_pariz.htm
a co nějaké rekreační středisko někde pod hradcem Králové aby to bylo cca v půlce republiky? Neznáte někdo?Něco jako je tohle v českém ráji, i když to je taky hodně pro Moraváky z rukyhttp://www.relevant.cz/index.html
@Dejmalka Ono to bude vždycky pro někoho z ruky...
@nadule1 přesně tak
tak tam asi nepojedu..mam to daleko na otocku a bez manzela si netroufnu byt na noc s dvojcaty mimo dum...byt na ne sama pres den jo,ale jeste noc a dalsi den...asi jeste ne...doma je to jine,to se vse da
Z Brna je to dostupný, ale je to až u hranic a holky třeba z Ostravy to mají dost z ruky. Jinak místo je to krásný, jen jsem se nedívala jakou mají kapacitu ubytování.
Slavonice jsou pěkné město, byli jsme tam před dvěma lety... ale ta ubytovací kapacita se mi zdá malá a nevím, zda je tam dobrá dopravní obslužnost?
Mám to http://www.oaza-mariz.cz/index.php?cmd=page&id=62
@veru-beru jééé, tady jsem kdysi byla, to už je snad 100 let ...tenkrát zrovna začínali, byly to děsný batabizny...teď to vypadá úžasně

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

21 %
4 hlasy

79 %
15 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 19 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40