banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Další myš, skončí to někdy??? - diskuze

11 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Holky, tak ta myš nebyla sama. Dnes jdu do sklepa po ní uklízet, zůstala tam nastražena i druhá past s celozrnným chlebem. Zprvu jsem ji úplně ignorovala, pak chci odklidit prasklou mouku za ní a všimnu si, že je v ní také myš. Tak jsem rovnou nastražila další 2 pasti, ale už jsem neměla ten samý celozrnný chleba, tak snad nejsou myšky vybíravé, resp. nejraději budu, když už se žádná nechytí. Manžel o víkendu utěsnil větrací otvor, ale tam byla dírečka typu, že já bych se pak musela protáhnout žaluziemi. Prý z toho dělám vědu, přitom lidi odjakživa žili s myškami. Jasně že dělám, protože tam chci za 14 dní začít umísťovat cukroví a to tam musí být vše vydezinfikováno, vyvětráno a hlavně bez nové myší generace. Ještě jsem si dovolila dotaz blondýny: "Co když tam ta myš porodila?" Odpověď: "Už jsi viděla rodit myši v zimě?" Přeji Vám krásný příští týden, lépe s kočkami, než myšmi ...a držte palce, ať už žádnou myš v našem sklepě nepotkám, děkuji, Jana
no vidíš, pořiďte si kočku!chápu, že je tam nechceš. Ale prý se ze všeho nejhůř zbavuje blech. Říkala mi taková otrlá kamarádka, co bydlí v hodně starým domě na vesnici. A to já bych taky radši měla myši než blechypřeju, ať se jich brzo zbavíte!
@zuzka83 Ehm.kocky mame poulicni..svine..nicmene sousedi maj i doma a na zahrade a mysi maji..ale nam uz nebehaji doma..to ze sem obcas naka vleze zr mame otevreny cely dopo na zahradu..ale v noci je slysis na pude a mezi zdima
@zuzka83 díky, Zuzko, no, blechy, ty si nedokážu představit. Ale vzpomínám si, jak chodil Ríša na ZŠ, tak tam prý nějaká holčička paní učitelce sdělila, když byly na škole vši, že mají doma i blechy. Asi to někteří umí s hmyzem a nižšími savci žít v symbióze, u mě bohužel nehrozí. Raději chemikálie než havěť s přenosnými chorobami.
@Calamity J. před blechama se prý můžeš leda odstěhovat Myší se určitě zbavíte rychle.
@zuzka83 To si ani nedokážu představit, jenom jsem tehdy slyšela, tak jsem propadla beznaději :-)
Sou to ludry premnozeny...mame jich.az biiida;(pastk.jedy.a modleni se;))nic vic nepomaha...
Myši sou svině, ty rodí furt.
Pokud má myš ideální podmínky, rodí celoročně. Myslím, že letošní rok byl pro myší generaci (a nejen pro ní) celkem ideální.Nezbývá než nastražit pastičky a pustit se do dalšího honu na myš.PS: Já slibuji, že budu trávit týden s naším kocourem
@tygřímáma Nestraš :-). Zatím jsou pasti prázdné.
Porodila.To není blbý dotaz.My jednu sezonu měli myši v malé chaloupce a já se bála ,že si jednu mrchu těhotnou dotáhnu domů v kufru a pak se budou množit mezi sebou a do půl roku tu budu mít celý byt myší.Taky asi jen názor blondýny,že jo.Ale představa strašná.Jsem ti říkala,že tam byl u vís průzkumník a ten se vrátil živ a zdráv tak jich tam ted příjde bydlet na zimu a cukroví víc.Oni vlezou jakkoliv,klidně i po zdi atd.Kup ten myšoplašič.
@Honafa Díky, máme na kuny, nabiji jej novými baterkami, snad plaší i myši. Opravdu tam nyní nemá jak vlézt...

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

56 %
42 hlasů

17 %
13 hlasů

Celkem hlasovalo 75 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40