banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

čtvrtek - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
už se to blíží... My jsme ráno odvezli Aničku, Ondra chtěl jezdit na koloběžce tak se An přidala a já za něma s Tery poklusávám. Ze školky jsme si koupili svačinu a hurá na hřiště, já při tom pokukovala po pošťačce a super uhlídala jsem ji. Doma jsme pak začali chystat pomůcky do školy, už nám toho moc nezbývá. No a odpolko jsme vyzvedli Aničku, zašli ke kamarádce půjčit si nový šátek na Terýska a pomazlili jsme kočičky. Doma pak už jen čekání na taťku.
Mazlení kočiček je super program
Když už půjde i Anička do školy?
@Honafa Jé ta má ještě čas, vždyť má teprve za chvíli 4.
@Ady.S Vypadá větší a starší.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

56 %
42 hlasů

17 %
13 hlasů

Celkem hlasovalo 75 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40