banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

čtvrtek - diskuze

1 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
A povinnosti. My s Radkem pracovní, holky prázdninové. Danča pomalu balí na tábor. V neděli jede. Odpoledne zajedeme s holkama nakoupit a pak už jen domácnost. Venku stále přeprchá, počasí vypadá spíše podzimně než letně. Ale ono se umoudří.
Aničko přeji pěkný den. O počasí mi ani nemluv Ondra na táboře a já se děsím aby mu nebylo zima, koupání na přehradě si asi moc neužijí

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici