banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Co myslite?? - diskuze

17 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahojky, potrebovala bych znat vase nazory, vcera vecer jsem si pujcila priteluv mobil abych si opsala jedno cislo a on o tom vedel, kdyz jsem najela do seznamu tak jsem zjistila ze si me tam zmenil, uz me tam nema jako Aduska ale jako Ada koprivova.... Chape te to nekdo, jo a od noveho roku je uplne jiny, proste takovy hodnejsi,a el o dost, ja mam pocit ze nekoho ma........
Ještě jsem zapoměla napsat, že chlapy tohle fakt neřešej. A fakt to berou jako že z komára děláme velblouda asi bych to taky neřešila moc. Kdyby měl milenku, proč by si tě měnil v mobilu? Já kdybych měla milence tak poslední co mě napadne si martina v mobilu přejmenovat...proč taky...k tomu podle měl nějáký šistě praktický důvod
@medox ale nějaký důvod určitě mněl, jinak by to nepřepisoval.. nejlepší je se zeptat, ale opravdu jen jednou! ptát se několikrát, jestli někoho má, taky nemá většinou smysl, jenom se zbytečně trápíš a na tohle ti většinou žádný chlap neodpoví.. buď na to zapomeň a netrap se a nebo něco udělej - s někým si promluv.. držím ti palce, aby bylo všechno OK :-)
Nestak se náhodou jeho soukromý telefon telefonem služebním a nepotřeboval zoficiálnit seznam? Protože to, že by si někoho našel, a tak Tě změnil v mobilu, mi přijde úplně uhozené. Možná se mu v mobilu hrabal kolega a smál se mu kvůli Adušce, tak to manžel přepsal.
@zajic Můj martin mě tam má jako Evy Bára..známe se přes jeho sestru, ale už by mohl vědět kdo jsem...A svoji mamku tam má třeba jako Jana a ne mamka. A to proto aby kdyby mu mobil ukradli nebo tak aby nevěděli kdo je pro něj důležitý a kdo ne...pro všechyn případy
tak bych se ho na to zeptala,ale přijde mi to hloupé,že by si to změnil,mě to nepřijde že by někoho měl
osobně neřeším, jak mne má můj uloženou v mobilu. Vím, že mne tam má mým občanským jménem, už od začátku vztahu. Já jeho taky, nechce se mi měnit. Přijde mi to jako nepodstatný detail. Hlavní je, že je pořád se mnou a s bobkem.
@helenice no třeba proto,aby nějaká potencionální přítelkyně ,když mu bude šmejdit v mobilu, neviděla,jak pěkně svou ženu oslovuje... ale snad se to nějak vysvětlí,to asi bude nejlepší vyříkat si to.... chlapi dělaj někdy věci,který asi sami nechápou a nemaj moc dobrej důvod
tak já nevím, ale připadá mi jako blbost, že by měnil tvoje jméno proto, že by měl někoho jiného.... Proč by to dělal? Připadá mi, že chlapi jsou v tomhle dost líní si to měnit......to určitě bude mít jinej důvod.... já bych se ho na rovinu zeptala proč to změnil...držím palce ať se to vyjasní.
tyjo, mě teda nenapadá žádné jiné vysvětzlení než že někoho má snad se to nějak vyjasní.... ale to s emi nelíbí
Třeba děláš unáhlené závěry...chlapi to takhle neberou , na romantiku je moc neužije ....Mě měl manža taky dříve jako myšáčka-miláčka.....a teď jsem tam jako PANÍ DOMU po 10-ti letech to beru s přehledem, oba jsme trochu jiní, bereme ten svůj vztah víc s humorem, už di ze sebe dokážeme dělat i srandu, aniž by se ten druhý urazil Proč se na to přítele rovnou nezeptáš ???Pokud mi není něco jasné , zeptám se, nemám ráda dohady
@Small on mi na to neodpovi a rekne ze delam z komara velblouda...
@Bobisu myslela jsem změnu oslovení v mob. :-), případnou ženskou, by asi těžko přiznal....

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40