banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Co mám delat když se mixer zasekává když začnu mixovat? - diskuze

7 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj,co mám delat když zapnu mixér a ten se hned začne zasekávat?a když se v papání pro dcerku nedokáže rozmixovat nejakej kousek zeleniny nebo masa mohu pridat na votáčkách mixeru a zkusit rozmixovat ten kousek takhle?
Zkusila bych asi rovnou vyšší otáčky, jestli to pravidelně něco nerozmixuje. A zasekává se, ale jede dál? Mě se teď mixér zasekl a už navždy, měl už ale svoje odslouženo, tak jsem pořídila nový
@anytsirK Ahoj zasekává se ale jede dál.
@Monininka a není teda už taky nějaký postarší?
@anytsirK Jo je už.je to Eta 0010.
@Monininka Já to mám většinou za minutku hotové, tak možná bych výměnu zvážila ;-) Neřešíte tenhle problém už dlouhodobě? Někdo už tu nedávno řešil podobné trápení s mixérem.
@Monininka Dnes jsem šla mixovat pro dcerku masové pyré,a když jsem zapla mixér tak mi nejdriv udelal zvuky:prd,prd,prrrd.tak jsem s mixerem trošičku zatrasla,pak se zasekával,ale pak již mixoval normálne.celé mixování trvalo 10 minut.
určitě bych to zkusila mixovat dál a přidala kdyžtak otáčky ;-)

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40