banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Co asi nepreziju ja? - diskuze

12 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Rady me matky, kdyz vychovavam svou dceru. Ja ji kvuli necemu sjedu a mamka hned a pred ni pekne nahlas: At na ni nekricim, ze je malinka, ze to nevadi a bla bla bla. A jeste jde k ni a zacne ji objimat a omlouvat se ji. Pokazdy ji to vytknu (dost drsne) a stejne to nepomaha. To me tak toci, kdyz jeste serve me pred ni! Uznavam, ze ma pravdu, ale ja nejlepe vim, jak na sve dite a nejsem blba, abych neco prehanela. Vim, na co je zvykla a co vi, ze ma a nema delat a co nasleduje. A mati mi takhle kazi vychovu.
To není fér, takhle nabourávat Tvoji autoritu před dcerkou. Maminka by se měla zamyslet... To je mi líto, u nás jsem to zatím nikdy řešit nemuseli, mamka mi svoje případné připomínky k výchově řekne mezi čtyřma očima...
@Mahani To je uplne super, tak by to melo byt. Clovek si z toho pak i pripadne neco vezme. To, kdyz mi pred ni vynada, ze nemam pravdu a to a ono, pak nicemu neprida, stejne ji nevnimam. Mas super mamku, rozumna zena :-)
@happy Mamka je zlatá, já vím Moc Ti přeju, abys takové situace už nemusela řešit
to by me pekne stvalo
Já tohle své mamince toleruji, protože moje babička nás taky takhle \"chránila\". Vím, že to není moc výchovné a že tě to štve, i já občas zatínám zuby, ale naštěstí tyhle situace u nás nejsou až tak časté, protože Míša u babičky moc nezlobí. Jen teda mě mamka neseřvává, jen když domlouvám Miškovi, tak se k němu taky tulí a říká, že je ještě malý.
moje tchýňka zase nemá ráda, když Klárku trestáme když jsme u nich. I když si zaslouží dostat na zadek (někdy je fakt šílená ve svém vztekání a ubližuje svému okolí), tak tchýňka nás úpěnlivě prosí, abychom ji nebili (dostává maximálně na zadek nebo přes prsty), protože si myslí, že tam pak Klárka nebude chtít chodit
Jojo, já zase miluju věty \"ty jsi to dělala taky tak proč jí to zakazuješ \"
no to by te mamka mela respektovat,ji se to urco taky nelibilo,kdyz ji nekdo radil.jako poradit jo,ale ne zasahovat do vychovy a nerespektovat te to je blby.
no u me maj take snahu mi do toho mluvit..ale vzhledem k tomu,ze ani jedna babicka si nenasla k detem cestu,tak jim reknu at jsou zticha,ze neumeji ani ziskat dite,tak jak ho chteji vychovavat...ale stvou me take,desne
Něco podobného mi dělá martin...ale už jen zavrčim a dá pokoj...taky ho objímá a ještě ho lituje když tondu za něco sprdnu a to sprdávám přiměřeně věku. Až mu bude 16 tak mu martin za jedno moje sprdnutí bude muset koupit auto

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

56 %
40 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 72 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40