banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Chlupatice zvaná bobr nedorazila - diskuze

15 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Tak jsem dneska na cvíču měla radost, protože paní chlupatice, o které jsem vám vyprávěla minulý týden nedorazila. No tím pádem jsem vám jí nemohla vyfotit. Cvíčo teď 14 dní nebude, protože paní lektorka má dovču... A snad budu mít dost štěstí i pak, abych na bobříka už nenarazila :-))))
To jsem rada, ze ti nikdo nekazil cviceni - fujka jedna.Ale za fotecku by to stalo( tedy za asistence silenho kafe
Škoda.
bobři se volně v přírodě zase už tak často nevyskytují :-)
To je škoda,moc jsem se těšila na další story.
Jéééé to mě mrzí!!!!Já se na bobra v tangách tak těšila!!!!
Skoda.Aspon bys mela zase zajimave pokoukanickoMusis nam ji vyfotit, to musi byt uplny orangutan, jak jsi nam to popisovala
chich to je skoda tesila jsem se na nove zazitky a postrehy
Hurááá, tak já alespoň jednou vím o čem řeč je! Nadi, na jednu stranu je škoda, že nedorazila. Ráda bych jí viděla. Na druhou stranu je super, že nepřišla. Alespoň ses mohla plně věnovat cvičení!
nevím o co jde, ale zní to děsivě
jeee tak to mi něco uniklo,nějaka paná hooodně zarostlá jo?

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

0 %
0 hlasů

100 %
4 hlasy

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 4 unikátní návštěvníci

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40