banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

červená a oteklá bradavku u dítěte - diskuze

19 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Aho bolky, všechny Vás po dlouhé době zdravím . Několik měsíců jsem tu nebyla, takže koukám jak puk, co vše je tady nového. Vím, že se svým dotazem patřím někam jinam (nemoci dětí), ale protože víc hlav víc ví a Baby aktuálně se mi již několikrát vyplatilo, tak Vás prosím o radu. Malou (18 měs.) jsme včera koupali a všimli jsme si, že má oteklou pravou bradavku. Má jí úplně červenou a zasahuje jí to cca 1,5 cm i na prso (červený otok), navíc to má teplé. Na omak neprotestuje, takže jí to asi nebolí. nejdřív jsme si mysleli, že to má jen otlařené nebo že sí jí brbala, ale má to stále a řekla bych, že se to zvětšuje. Nemáte s tím někdo zkušenost. Co myslíte že to je? Děkuji Terka
Sice se to stává, ale šla bych v pondělí k doktorovi. Mojí babičce to museli řezat :-(
@Mis No neke, chudák
@Terouš Tenkrát toho moc nebylo. Ale oni to vyloženě doma zanedbali. Kdyby se ti podařilo dát jí na to tvaroh na noc, tak tím určitě nic nezkazíš.Třeba to do pondělí zmizí.
@Mis Tvaroh asi neprojde, ale namažu jí to bepanthenem a snad ten otok trochu zmizí.
@Terouš Tak skvělý...
@Mis Dnes už to má jen maličko, poctivě mažem. Zítra ráno musíme hned k dětské, ale myslím, že ráno už to možná ani mít nebude Díky za podporu
@Terouš Tak super, že jste jeli. Jsem moc ráda, že tě to vyheclo, mamka asi nejvíc :-D Maminy to uměj. Tak hlavně, ať se to brzy ztratí a má to v pohodě.
@škubanek Díky
@Terouš Bobik , je fajn, že jste tam zajeli. Snad mastička zabere
@Mis Tak mi to nedalo, a ještě po ataku mojí mamky jsme se vydali na dětskou pohotovost do nemocnice. Udělali jsme dobře, protože má zánět mléčné žlázy, dostala antibiotickou mast a ještě k tomu tu černou, jak píšeš (kdyby to začalo hnisat, tak aby to ten hnis vytáhlo). Jinak musíme hned v pondělí k dětské mudře a kdyby se jí zvedla teplota či se to zhoršovalo, tak znovu do nemocnice. V žádném případě to není z kuřecího masa (to by jen rostla a nezanicovala se).
@Terouš No taky si dost do ře neumim představit, jak bych to na ni dostalaNo jestli máš pocit, že je to zanícené, tak mě napadá ještě černá mast. Ale nevim, jestli už to malá může.
Barča to měla ve dvou letech...je to hormonální reakce, do týdne by to mělo zmizet. Pokud to nezmizí, tak u nás sousedka to měla hodně dlouho takže musela kompletně vysadit kuřecí maso a celozrnné pečivo. Drží tu dietu a budou jí 4 roky.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40