banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

budí se v noci - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj holky, poraďte prosím...Mám dcerku 9 měs. a poslední dny se mi hrozně budí v noci a brečí. Musím jí pochovat a za chvilku spí dát, takhle to je i několikrát za noc, nevím vůbec co s ní je :-(.
Vojta to taky dělá, jak ho vezmu do ruk tak zas za chvilku usne.. U nás je to zubama co rostou, tak třeba u vás taky
@mtina No tý naší je příští týden 9měs. a po zoubkách ani stopa, tak uvidíme...Ale je poslední dobou nějaká protivná i přes den teda. Tak snad to jsou fakt zuby :-o.
Jak píšou holky, u nás jsou to občas noční běsy, občas zuby. Jak má večer k 38 dám jí panadol sirup a ona pak chrupká a hezky spinká. Však časem příjdeš na to, co to je.
můžou to být zuby, nebo noční děsy. Naše malá má ty noční děsy taky a někdy je to fakt šílené, nepomáhá chování, nejde ji probudit a ona pořád ječí. Ale jestli nedělá tohle, tak je to ještě v klidu a třeba jsou to fakt jenom zuby, nebo se prostě večer probudí a bojí se tmy...:)
muzou to byt zuby..nebo jen blbe obdobi..vydrz..

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40