banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Bolest jako při ms - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj holčiny, moc často tu teď nejsem, mám přístup na internet jen v práci. Nedávno jsem, jak už některé víte, potratila... měsíc jsme byli bez sexu, teď se opět snažíme. Mám asi 14 dní do ms a podivně mě bolí v podbřišku, stejné pocity jsem měla při posledním bohužel nevydařeném těhu, trvá to již nekolik dní, tak nevím, zda se to podařilo a jestli jo, tak budu nejšťastnější člověk na světě. Poraďte, co myslíte?
Jau,taky držím palečky aby to vyšlo a ty bys byla šťastná.
Ted se tím moc netrap a nelámej si hlavudržím paečky at to je to co si myslíš
Jaru,nech to být vyčkej, ať něco neuspěcháte, každopádně pokud by to vyšlo, tak se moc šetři jo? ať nemusím mít strach,minule jsi mě pěkně vyděsila a učitě z toho nebylo veselo ani tobě. Držím palečky,však jednou do toho prásknem spolu uvidíš,my jsme totiž stejný stálice
14 dni do MS tak to mas tak akorat kolem ovulace ne? To by te mohlo bolet z toho, tak to snazilkujte a urcite se povede. I kdyz doktori doporucuji po potratu cekat trochu dyl ne? Ale asi chapu, ze se vam nechce ztracet cas dalsim cekanim
Tak ti přeju mooooc štěstíčka ať to klapne

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40