Celkem 24 příspěvků
- Vlákna
- Času
- Líbí se mi
U té vtipné poznámky jsem si vybavila porod Štěpána, taky jsem měla pořád nějaké řeči, manžel celkem nechápal. Posledních asi 10 minut už taková sranda nebyla... Ale nevadí i to k tomu patří.
Jinak, reakce PA na recepci mě nepřekvapuje. Rodila jsem ve FN nemocnici v květnu a taky se mě vyptávali jestli jsem si opravdu jistá, že mi praskla plodová voda. (ne asi, když jsme doma stála s ručníkem mezi nohama, aby ta voda nebyla všude)
Porod jsi měla úžasný, upřímě závidím.
Tak ať Vám Hanička dělá jen samou radost.
Oni opravdu posuzujou porod podle zvuků rodičky
Já přijela, stahy po 3 min., bolesti jak prase, ale oni měli spoustu času vyplňovat formuláře. Až po 20-ti minutách na mě kouknul doktor a říká: \"Vy už rodíte, rychle na pokoj. My jsme mysleli, že je ještě čas, když jste tak statečná a usmíváte se na nás a povídáte si s náma.\"Moc gratuluju, už nemůžu takové příběhy číst nebo bude mít Maruška sourozence na to šup.
Pobavila mi Dr.,místo,aby byla ráda,že im neděláš hysterku, tak Tě málem pošllou domů,,,,a když bys tu hysterku dělala,tak tě seřvou a řeknou, že nic nevydržíš,pak si vyber
Taky si pamatuju tu neskutečnou euforii a míhání myšlenek...byla jsem strašně unavená,ale pořád se mi honilou hlavou ten nádherný pocit, když jsem malou porodila,znova a znova jsem ten porod přožíval,ale jen to krásné,to je zajímavý....pořád jsem na malou musela myslet a těšila se na ní
Děkuji,že jsem si to mohla prožít znova s Tebou
Barochovi, vždy rozpláčou:-)
Mám opět oči plné slz:-) Je to nádherné vyprávění!Nestačím koukat jak to šlo lehce a rychle:-) Takový porod, by si určitě přála každá rodička...
Už se na vás moc těším.
I tak zvláštní věc jako je porod,jsi opět dokázala popsat s nadhledem a lehkým humorem.
Skákání na míči i mě porod urychlilo a snad usnadnilo.Mohu jen doporučit.
Jste obě moc šikovné,psychickou pomoc Toma samozřejmě chválím taky.
Hanička je šikulinka,že se hned s chutí pustila do jídla.Jak k dílu,tak k jídlu,ne???
Přeju celé vaší prima rodince hodně lásky a pohody.
Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?
23 %
26 hlasů
2 %
2 hlasy
13 %
15 hlasů
47 %
53 hlasů
15 %
17 hlasů
Celkem hlasovalo 113 unikátních návštěvníků