banner

Baby aktuálně - nové reakce

Žhavé novinky, aktuální radosti i trápení, aneb Co nesmím minout. Vítejte v Baby aktuálně! POZOR! Než začnete psát do této aktuální rubriky, zkuste se, prosím, zamyslet, zda pro Váš příspěvek již neexistuje přiléhavější rubrika. V opačném případě již Baby aktuálně nebude plnit roli aktualit, ale bude směsí nesprávně zařazených příspěvků. Děkujeme.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nové reakce

Celkem 27 966 příspěvků

nemocny tydenni miminko

pokud bude kaslat ,zajit k dr. , jinak mu muzete naklonit matraci,at ma hlavicku vys a lepe se mu pripadne dycha, leky krome morske vody do nosu bez doporuceni dr. zadne

nemocny tydenni miminko

Zitra jdu k doktorce na prevazeni tak se ji hned zeptam dekjju za odpovedi

nemocny tydenni miminko

Zitra jdu k doktorce na prevazeni tak se ji hned zeptam dekjju za odpovedi
@Evulka24

Těhotenská cukrovka

Evi, poslala jsem to lékařce v rámci gynekolog online, tak se pak podívej, Jana.

nemocny tydenni miminko

Zvlhčit vzduch můžete, tím se nic nezkazí, bude se lépe dýchat. A ráno se uvidí, jestli to nic nebylo nebo zajít k dr.

nemocny tydenni miminko

Já si matně pamatuju, že syn taky tak kašlal v tomhle věku. Ale bohužel si nepamatuju proč přesně, vím že mě dr uklidnila, že to nic není.Ale u tak maličkého miminka bych určitě zítra zašla k dr. Není na tom nic divného, mi tam taky chodili i s banalitami....bud jen uklidnila že to přehánim a nebo naordinovala nějáké léky.Neboj se i kdyby bylo miminko nemocné dostane léky a bude vše v pořádku. Myslím, že my mu pořídili zvlhčovačku vzduchu jak se ted zamýšlím a bylo to dobré (ale ruku do ohně bych za to nedala jestli se mi to s něčím neslévá).Každopádně zoufalá nebud. I kdyby byl nemocný, brzo se to vyléčí a bude v pořádku.

nemocny tydenni miminko

Zkušenost osobní nemám, jestli se to bude zhoršovat tak zavolat doktorce a probrat to s ní. Léky jedině na její doporučení po prohlídce dítěte
@Ady.S

Děkuji moc ,volala jsem na ossz a domluvila se s panem , že si nechám vypsat nový a donesu ho tam sama.Zaplati mi to tak az doted. V práci nebyli schopni ho na ossz poslat, to bych se na ty penize načekala.

Odhlasováno.
@Lali02

zavolat na ossz jestli jim to zamestanvatel poslal.případně huknout na zaměstnavatele že je to jeho povinnost.
@Calamity J.

My se letos do Lednice chystáme každopádně. Na kola.

Jsem hrdá maminka!

Četla jsem a vůbec se nedivím, že jsi pyšná!!!!

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

16 %
6 hlasů

79 %
30 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 38 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici