banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Aquapalace Čestlice Praha - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Dávám to sem, protože si myslím, že v době letních prázdnin je to hodně aktuální. Vstupné dost drahé, ale myslím si, že za ten zážitek, alespoň jednou za rok, to stojí. Byli jsme tam o víkendu já, hanyx a její manžel. Prostě něco neskutečnýho. Doporučuji číst i komentáře k fotkám http://blog.babyonline.cz/danka---poeticka-stranka/fotogalerie/album/7625/
My už jsme propadli kouzlu a chodíme 2x měsíčně.Anička to má zatím zdarma
taky se chystámer ,ale až skončí prázdniny,ted tam bude hafo lidí
Docela si mě nalákala,přemýšlím nad hotýlkem na prodloužený víkend až budu mít po šestinedělí
@Andělka super je, že tam můžeš chodit v normálním oblečení, byli jsme tam celej den, dá se tam najíst, všechno. Občas jsem se šla převlíct do kraťasů a normálního prádla, abych \"nepřistydla\". Jinak je tam ale tak úžasný teplo, že se snad ani přistydnout nedá

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

21 %
4 hlasy

79 %
15 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 19 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40