banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Alergie - diskuze

7 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Zdravím, maji Vase deti na neco alergii nebo se po necem osypaly? Mladsi dceri se vcera a dnes objevily takove flicky jako spaleni od koprivy a svedilo ji to...mozna ze by to mohla mit z repy, kterou dnes mela
Ahoj, dcera měla reakci jen jahody a piniové oříšky v pestu, to se jí udělaly takové červené fleky kolem pusy. To, co popisuješ jsem měla já v těhotenství, bylo mi řečeno, že je to těhotenská kopřivka. Svědilo to jako blázen a bylo to z nějakého jídla, ale nepřišla jsem na to z čeho. Držela jsem pak týden dietu a přešlo to.
@anytsirK díky, jj, nejspíš kopřivka, ale také zatím nevím od čeho, včera naštěstí dobrý :-)
@Lenuska1234 mě doktor s tou kopřivkou poslal na alergologii, tam mi teda řekli, že mi nic zjišťovat nebudou, když jsem těhotná, ale jinak by to zřejmě řešili z čeho to mám...tak snad už se to u vás ani u nás znovu neobjeví a byla to jen mimořádná událost ;-)
@anytsirK Jj a uz se ti to vubec neobjevilo?
@Lenuska1234 Já se bojím, radši už si to nikdy nedám
@anytsirK No vidis, ale treba ted uz by se to neobjevilo, kdyz jsi to na nejakou dobu vynechala ;-)
@Lenuska1234 Ne, měla jsem to asi týden a pak už nic. Ale mám podezření, že to způsobily buď veganské toasty v jedné kavárně a nebo cini minis a ani jedno jsem se od té doby neodvážila znovu zkusit :-)

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

55 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 69 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40