banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Ahojky,no,mně je nějak podezřele dobře,až jsem z toho neklid... - diskuze

0 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahojky,no,mně je nějak podezřele dobře,až jsem z toho neklidná,jakoby stav klidu před bouří...4.12 jdu do poradny tak uvidím,relativně začínám 36tt,takže už...jinak s tou chřipkou,zajímavé ovšem je,že my máme dlouholetého rodinného lékaře a ten mi očkování nabízel,takže..nevím,myslím,že když se nebudu zbytečně pohybovat.kde je moc lidí,nějak to doklepu...ty návštěvy,je to blbý...ale co dělat,asi si toho zabalit do porodky víc..pro jistotu

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

20 %
4 hlasy

80 %
16 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 20 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40